O nás

Sari. D. je originální oblečení určené pro ty, kteří se nebojí vystoupit z davu. Oblečení Sari. D. je perfektní kombinací pohodlí, kvality a nezaměnitelného stylu. Sari. D. je česká značka, která vznikla v roce 2014. Předností této značky je, že klade velký důraz na kvalitu materiálu a následného zpracování. Všechny produkty Sari. D.se šijí výhradně v České republice.

Jako jedna z mála firem na českém trhu nabízíme zákazníkům možnost aktivně se podílet na výsledném vzhledu jejich vybraného kousku. Co to přesně znamená? Pokud si nevybereš z našich našitých skladovek, zajdeš do sekce například ženy, vybereš si kousek, který chceš ušít a u něho si zvolíš barvu, materiál a vzor z nabízených variant. Zároveň Vám rádi výrobek upravíme dle Vašich zadaných rozměrů.

Za značkou Sari. D. se skrývá v tuto chvíli jedna osoba jménem Šárka Duháčková, která pro Vás vybírá látky, navrhuje modely a následně je šije a prodává. Není toho zrovna málo, ale když se to dělá s láskou a vášní, tak se stane práce koníčkem.☺